Sıkça Sorulan Sorular

İşlem görmüş tüm saçlar için şampuan ve bakım kreminin yanında, bakım kürü kullanılması şarttır. Günlük kullanıma uygun olan şampuan ve bakım kremleri ile birlikte haftada bir bakım kürü kullanılırsa, saçlar daha sağlıklı ve bakımlı görünecektir. Boyalı saçlar için uygun olan Healing Colorcare şampuan ve bakım kremi, aşırı işlem görmüş saçlar içinse Healing Strength serisi şampuan ve bakım kremi önerilir. Haftalık bakım kürü olarak en uygun olan ürün ise Keratin Healing Oil Intensive Hair Masque boyalı ve yıpranmış saçlarınız için en uygun çözüm olacaktır.

Birçok etkenden dolayı kuruyan saçlarınız için Healing Moisture seirisi saça maksimum düzeyde nem katar. Tamanu Cream Shampoo ve Kukui Nut Conditioner ile günlük bakımınızı uygularken, haftada bir kez Moi Moi Hair Masque ile saçlarınıza uzun vadeli nem koruma sistemini kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Tüm L’anza ürünleri içeriğinde doğal ve hiçbir kansorejen etki bulundurmayan bitkilerden oluşturulmuştur. Hamile ve hassas deri yapısına sahip kişilerin rahatlıkla kullanabileceği içeriklere sahip olarak üretilir.

Kepek problemi baş derisi problemi olarak ele alınır ve kökten çözüm için Healing Remedy serisi ile en etkili tedavi uygulanır. Şampuanı ve saç kremi günlük kullanım için uygulanabilir ve aynı zamanda  Remedy Scalp Balancing Treatment’ın haftalık kullanımı ile kepek ve deri problemlerinizi önlenir.

Saç dökülmeleri, biyolojik ve birçok dış etkenden kaynaklı olabileceği gibi aşırı işlem görmüş saçlarda da en sık görülen problemlerden birisidir. Haeling Nourish serisi içeriğindeki doğal maddeler ile dengeli bir tedavi uygular. İçeriğindeki Anajen7 sistemini kullanarak dökülmeyi etkili bir şekilde önler. Aynı zamanda saçların daha hızlı uzamasını sağlar.

Dış etkenlerden ve ya bazı deri problemlerinden dolayı saçlar çok çabuk yağlanır ve bakımsız bir görünüme neden olur. L’anza Healing Remedy serisi baş derisini mikroorganizmalara karşı koruyarak ferahlatır. Şampuan ve saç kremi günlük kullanım için uygun olarak tasarlanmıştır.

Saçın yapısı, saça hacim kazandıran en önemli etkenlerden birisidir. L’anza Healing Volume serisi, ince telli ve hacimsiz saçlar için kök tedavisi uygulayarak saçı güçlendiren bir yardımcıdır. Saçı ağırlaştırmadan destek sağlar.

Normal saçların ayda 1 cm’ye kadar uzaması doğal ve sağlıklı olarak kabul edilir. L’anza Healing Nourish serisi düzenli ve doğru kulanım ile saç uzamasını hızlandırır ve dengeli bir bakım sağlar.

Saç bakımında en önemli uygulamalardan birisi saça keratin bakımı yapılmasıdır. Keratin bakım, aşırı yıpranmış saçlarda haftada bir, daha az işlem görmüş saçlar için ise aylık bakım uygulaması yeterli görülmektedir.

Saça boya işlemi uygulandıktan sonra boyanın uzun süre kalıcılığını ve parlaklığını sağlamak için Healing Colorcare serisi en uygun çözümdür. Rengin %107 daha uzun süre saçta tutunmasını sağlar.