Hakkımızda

Vizyon

L’anza her saç için ayrı şekilde dizayn edilmiş ilk profesyonel saç bakım ürünlerinden birisi olarak güzellik endüstrisine tanıtılmıştır. L’anza, keratin bakım geleneğine dayanarak ve son teknoloji saç bakım içeriklerini birleştirerek, doğal ve kalıcı etkisi olan ürünler ile ‘Keratin Healing System’i yaratmıştır. Patentli ‘Keratin Bond System’ ile saçtaki sadece belirli semptomları değil, tüm zarar görmüş saçları tedavi etmeyi amaçlamıştır. Keratin aminoasidin gücüyle, tedaviyi aktifleştiren formülü ve üçlü UV koruma (UVA,UVB,UVC), nano-teknoloji 102 dağıtım sistemi, sülfatsız ve klorsüz yapısı ile, “KHS” tüm L’anza ürünlerinin temelini oluşturmuştur.

L’anza, oluştuğu günden beri bakımdan renge tüm dünyadaki saçları iyileştirme, koruma ve besleme sorumluluğunu üstlenmiştir. Bizler de ürünlerimizin performansını arttırmak için ve bu endüstriyi geliştirmek için son teknolojileri doğal ürünler ile formüle ederek sizlere sunuyoruz.

Misyon

L’anza, oluşturduğu yüksek kaliteli özel ürünler ve stilistlerden aldığı ilhama inanarak, güzellik sektörünü geliştirmek, büyütmek ve bunlarla sizlere en değerli sonuçları sunmayı başlıca hedeflerinden biri olarak tanımlamıştır.

Believe (İnan)

L’anza ailesi olarak, özel ürünlerle gelişip güzel sonuçlara ulaşıyor ve daha da önemlisi stilistlerimiz ve salon profesyonellerimizin dokundukları herkesi etkileyebilecek güce ve insanların hayatlarında yarattığı pozitif değişikliğe inanıyoruz. Bu endüstriyi eğitim ve gelişim üzerinden büyütmeyi, en iyi saç bakım ve renk ürünleriyle devam ettirerek desteklemeyi misyonumuz sayıyoruz. Bu endüstriye olan inancımız dolayısıyla, sektöre olan bağlılığımızı dile getirmekten gurur duyuyoruz.

Inspire (İlham al)

Bir takım olarak, her gün profesyonel stilistlerimizden aldığımız ilham ile en iyi salon profesyonellerinin büyümesi için üzerimize düşenin en iyisini yapıyoruz. Ayrıca inovatif ürün koleksiyonlarımız vasıtasıyla, bağlılığımızı her zaman etkileyici kılıyoruz. Endüstrimizi organik bitkiler ve doğal ürünler kullanarak, önemli bir örnek oluşturacak şekilde etkilemeyi hedefliyoruz.

Grow (Büyü)

L’anza ailesi olarak herkesin en iyi potansiyellerini kullandıkları bu profesyonel platformda, karşılıklı yardımlaşma ile büyüyeceğimize inanıyoruz. Yarattığımız verimli zemin üzerinden herkesin büyük şeyler başarabilmesi için destek gönderiyoruz. Davranış öncülüğü ederek, etrafımızdaki herkesi kendilerine inanması için teşvik ediyoruz. Böylece tüm çalışmalarımızda birbirimizden ilham alarak birlikte büyüyoruz.

Çevre Koruyucu Misyon

L’anza Healing Haircare, saç bakımının, yalnızca saçları sağlıklı ve güzel hale getirmek değil, aynı zamanda dünyayı da güzel ve sağlıklı bir hale getirmek olduğuna inanıyor. Doğaya olan duyarlılığımızı sürdürebilmek için, L’anza tüm ürünlerinde ve çalışmalarında sağlıklı ve sürdürülebilir bir dünyayı desteklediğinin garantisini veriyor. L’anza geniş kapsamlı doğa politikaları ile gerçekleştirdiği birçok program ve girişimler üzerinden, sürdürülebilir bir gelecek sağlamasına yardımcı oluyor. Tüm ürünleri çevre dostu ve çevre uyumlu içeriklere bağlı olarak üretiyor.

Doğal ürün içerikleri

L’anza, bütün ürünlerinin formüllerinde dünyanın birçok bölgesinden toplanmış doğal bitkiler barındırır. Oluşturduğu bitkisel içerikli ürünlerle, son teknolojiyi kullanarak sürdürülebilir çevre koşullarını iyileştirmek için çalışır.

Organik bitkiler

L’anza ürünleri, organik ve genetiği değiştirilmemiş bitkiler içerir. Bu ürünler doğal ortamlarında yetiştirilerek ürünler içerisine formüle edilir. Daha az kimyasal tarım ürünleri, kimyasal gübreleme ve daha az toksik içeren bir doğa için uğraşır. Ayrıca L’anza organik tarımı, organik çiftçiliği ve sürdürülebilir pratikleri desteklemek için kokularını, organik yağlardan kullanır.

Temiz hava formülleri

Lanza ürünleri ozona ve havaya zarar vermeyen uçucu içerikler kullanır. Global çevre organizasyonları tarafından belirlenen, temiz hava standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

Geri dönüşümlü mertaryaller

L’anza, mümkün olan her yerde materyalleri geri dönüştürür ve tekrar kullanır. Ürün paketlemelerinde geri dönüşümlü materyallerden faydalanmak için büyük çaba sarf eder. Çalışanları, üreticileri, salonları ve stilistleri mümkün olduğu kadar geri dönüşüme yönlendirerek destekler. Dönüşüm dostu olarak, tekrar kullanılabilir, doldurulabilir ve biyo-çözünür paketleme ile doğa kirliliğini azaltmayı amaçlar.

Yoksul köy ve toplulukları destekleme

L’anza, yoksul topluluklardan organik ürünlerin satın alımını sağlayarak, onlara bir gelir kaynağı oluşturulmasını destekler. Kırsal bölgelerdeki tarım üretimi, iş gücü ve fırsatları arttırmayı amaçlar.

Yardımlaşma ve Bağış

Doğayı düşünmek sadece çevreyi düşünmek değil, aynı zamanda bir sosyal sorumluluktur. L’anza doğayı korurken, aynı zamanda kanser araştırmalarına ve bir çok diğer hayır kurumlarına desteklerde bulunarak, katkıda bulunur.

Hayvan dostu (hayvanlar üzerinde test edilmez)

L’anza ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmez. Üretimin hiçbir aşamasında, şirket ve ya laboratuvarlarda, ürünler hayvanlar üzerinde test edilmez. Üretimde hiçbir şekilde hayvanlara zarar verilmez. L’anza Heailng Haircare “PETA’s Caring Company” listesinde yer almaktan guru duyar.

Yüksek kalite & Güvenli içerik

L’anza dünyaya ve ya insana zarar veren ya da kanserojen içeriğe sahip hiçbir ürün kullanmaz. Tüm içerikler, içerisinde FDA, CTFA ve CIR gibi doğa koruma organizasyonlarının bulunduğu, global bilim toplulukları tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır.

Yağmur ormanlarını koruma

L’anza yağmur ormanları bölgelerinden bitkiler alarak, gezegenimiz ve ekosistemimiz için en değerli bölgeleri korumaya yardımcı olur. Bu uygulama, bu bölgelerde daha fazla tarım ve ekimi destekleyerek yağmur ormanlarının yok olmasını engellemeye ve korumaya yardımcı olur.