Lanza Türkiye


Güzel sonuçlar elde etmek için yüksek kaliteli premium ürünler geliştirirken dünyanin heryerinde bir dokunus ile büyülü sonuclar elde eden Stylistlerden ilham aliyoruz. Lanza ailesi olarak Dünyanin en iyi Salonlarini Bünyemize katarak büyümek istiyoruz. Cevremizdekileri Kendilerine inanmak icin tesvik ediyoruz.

  • 45 Ülkede Temsil
  • Her Yil 2 Yeni Koleksiyon Tanitimi
  • Uluslararasi Egitim Seminerleri / Showlar

 

 

 

 
Güçlüler Kozmetik

 

Saç tokası ve firkete pazarında uzun yıllar Prenses markasıyla faaliyet gösteren aile şirketinde 1968 yılında ilk olarak çalışma hayatına atılan İlter Ertekin, 1974 yılında Eczacıbaşı ürünleri satarak kozmetik sektörüne geçiş yaptı.

Güçlüler'in kuruluşuysa 1986 yılında oldu. Otuz yıla yakın bir süre Eczacıbaşı'nın ürünleri, zirveye taşındı. 1997 yılında TRICOBIOTOS ve GÜÇLÜLER arasında birikim ve sermaye işbirliğinden oluşan güçlü bir ortak yapının temelleri atıldı. Aynı yıl kalite ve hizmetten ödün vermeyen anlayışları uyuşan Marco Bucaioni ve İlter Ertekin'in, neredeyse yarım asra dayalı işbirliği anlaşması sayesinde SELECTIVE PROFESSIONAL Türkiye pazarına girmiş oldu.

İthalatçı, dağıtım ve satış firması olan GÜÇLÜLER, teknik hizmet veren Akademi'siyle ve yurt dışında eğitim görmüş uzmanlarıyla SELECTIVE PROFESSIONAL'a pazarda hak ettiği yeri kazandırmayı hedefliyor.