L’anza Keratin Healing Oil içerik ve yararları

L’anza Keratin Healing Oil içerik ve yararları

Saçlarımız gün boyunca stres, hava koşulları ve birçok dış etkenlerden dolayı yıpranır ve güçsüzleşir. Özellikle işlem görmüş saçlar bu etkenlerden çok daha kolay etkilenir ve saç yapısı, deri problemleri, hacimsizlik ve kolay kırılma gibi çeşitli sorunları da beraberinde getirir. İşlem görmüş saçların bakımı kaçınılmazken, aynı zamanda doğal saçlarda da zamanla oluşan yapısal bozulmalardan dolayı, belirli zaman ve durumlarda bakıma ihtiyaç duyulur.

L’anza dört farklı doğal bitki özleriyle oluşturduğu Keratin Healin Oil ile, her saç tipine uygun ve yararlı özellikleri olan keratin bakım serisini bu saç problemlerini ortadan kaldırmak için formülize etmiştir.

İçeriğindeki Abyssinian yağı, Kahve yağı, Acai yağı ve Babasu Laurik yağlarının eşsiz kombinasyonuyla saçın en derin yapısına işleyerek temel bakım ve onarım işlemi görmektedir.

Abyssinian yağının sağladığı yüksek ısılara karşı olan direnç ile, başta güneşin zararlı ısı ve ışınlarından korurken, diğer bir yandan ise şekillendirme araçlarının neden olduğu ani ısının zararlı etkilerini minimuma düşürür. Antioksidan bakımından zengin bir yapıya sahip olan Kahve yağı ise saça derinlemesine temas ederek yüksek miktarda nemin saçta tutunmasını sağlar. İçerisinde birçok vitamin ve minerallerin bulunduğu (vitamin C, B1,B2 ve B3, Omega 6 ve 9 yağ asitleri) Acai yağı ile de saç için gerekli olan birçok besini sağlar. Ferahlatıcı etkisi olan Babasu Laurik yağı ise saçın yağlanmasını engeller.

Write a Reply or Comment