L’anza Healing Volume içerik ve Yararları

L’anza Healing Volume içerik ve Yararları

Keratin Healing sistemin hacim ve dolgunluk kazandıran serisi. Bambus bitkisinin büyük ölçüde ince saçlarda etkili olduğu dolgunluk ve hacim ilk kullanımdan itibaren fark yaratır. İçeriğinde doğal silikon bulunan Bambus özü ile nano teknoloji entegre edilerek, mikroskobik partiküllerin saçın derinlerine taşınmasına destek olur. Thickening Shampoo, Sodyum ve Paraben içermeyen yapısıyla narin bir temizleme sağlar, yağlanmayı giderir ve kök hücreleri canlandırır. Aynı zamanda ince telli saçlarda fön ve ya pres uygulamaları sonucu oluşan aşırı ısıdan koruyarak saç lifini güçlendirir. Mineral ve Vitamin açısından zengin Thickening Conditioner, saçın iç ve dış yapısını doğal bir sistem ile güçlendirir ve saçın hacmini arttırır. Şampuanın etkisini tamamlayıcı bir görevi vardır. Günlük kullanıma uygun olan Thickening Treatment ise, saç kalınlığında artış sağlayan ve şekillendirmeyi kolaylaştıran mineral yüklü güçlendirici bakım kremidir.

Volüme serisinin şekillendirme işlemlerinde kullanılacak Zero Weight Gel, Root Effects ve Final Effects ürünleri ise, şekillendirme adımlarında en iyi sonuçları elde etmenizi sağlayacaktır. Şekillendirmede saça uygulanan ısıya karşı koruma sağlayarak saçı ağırlaştırmadan destek veren bu ürünler saçlarınızda uzun süre yumuşak bir kalıcılık sağlar. Ayrıca Zero Weight Gel içerisindeki simli yapı ile ışıltılı bir görünüm sağlar.

Healing Volume serisinin ürünleri saçın işlem yoğunluğuna bakmaksızın günlük kullanım için uygundur. Daily Thickening Treatment ise en etkili sonuç için 7 gün üst üste kullanımı önerilmektedir.

L’anza Healing Volume Ürünleri

 

Write a Reply or Comment