Saç bakımında en çok merak edilenler

Saç bakımında en çok merak edilenler

Neden Emergency Service?

Emergency service, L’anza ürünleri arasında en üst düzey bakım yapma özelliği olan üründür. Bir saç telinin oluşabilmesi için 21 tane farklı aminoasit bileşenine ihtiyacı vardır. Bunlar zaman içerisinde yapılan kimyasal ağırlıklı işlemlerle saç içerisinden boşaltılır ve güçlü onarım gerektiren durumlar meydana gelir. Emergency Service bu 21 adet farklı aminoasit bileşeninin 19 adedini saça geri yüklemektedir. Ayrıca nano boyutlardaki yapılarıyla saçın en derinlemesine kadar nüfus eder ve kendisini mühürler. Bu sayede saç oluşumunu yeniler ve ölmek üzere olan saçları bile kurtarabilir.

Saçlarımızın kırılmalarından ve çatallaşmasından sıkıldık mı?

Eğer ki bu sorunun cevabını arıyorsanız Strenght serisi tam size göre. Lanza Strenght serisi güç anlamında saça etki eder ve içerisindeki Beyaz Çay kompleksi ile saçta, yüksek oranlarda onarım sağlar. Anti-Age teknolojisi sayesinde saçlarımızın yaşlanmasını engeller. Uzayan saçlarımızın daha sağlıklı ve dirençli bir şekilde uzamasını sağlar.

Renkler neden çabuk akar?

Boyalar suni pigmentlere sahiptir ve saçın içerisindeki orijinal pigmentlere tutunarak onların molekül yapısını değiştirir. Bu sayede renk değişimleri ortaya çıkar. Ancak suni pigmentler orijinal pigmentlere tamamen tutunamaz ve kısa süre içerisinde renk akmaları, kızarmalar, bozukluklar gibi şikayetler meydana gelir. L’anza ColorCare serisi sayesinde bu problemler ortadan kalkmaktadır. Colorcare serisi içerisindeki Çiçek koruma kalkanı teknolojisi sayesinde renk ömrünü 5 haftaya kadar çıkarır. Doğadaki renkli çiçeklerden ilham alınarak hazırlanan teknolojisi, güneş ve gama ışınlarına karşıda korumaya almaktadır. Bu seri içerisindeki nano teknolojisi ile saçın en derinine kadar nüfus eder ve renk pigmentlerini orada mühürler. Birçok moda ton kullanan bayan için en ideal bakım serisidir.

Write a Reply or Comment